سوالات متداول

سوالهای پرسیده شده

در لیست زیر سوالاتی که توسط شما عزیزان به کررات پرسیده شده، جمع آوری شده است.

خواهشمند است در صورتی که سوال شما در لیست سوالهای زیر نیست، سوال خود را از طریق فرم روبه رو ارسال نمایید.

خیر - متاسفانه سدرو امکان صدور مدراک را ندارد . سدرو آموزشگاه نیست . بلکه تنها بستری است جهت ارتباط اساتید و دانشجویان محترم
تمامی دوره هایی که با قوانین حقوقی و قوانین کسب و کارهای اینترنتی کشور جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته باشد امکان برگزاری دارد مانند: دوره های زبان آموزی، دوره های هنری، دوره های IT
با توجه به آنلاین بودن دوره ها، چنین امکانی در حال حاضر وجود ندارد
پس از ورود به پروفایل خود، دوره مد نظرتان را انتخاب و بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه بانک منتقل شوید
در تمام دوره‌های آنلاین، مدرس از طریق بسترهای نرم‌افزاری به شکل زنده، لایو و تصویری با دانشجویان در ارتباط هستند.اساتید بر اساس شرایط کلاس، سطح دانشجویان و سوالات مطرح شده کلاس را مدیریت کرده و پیش می‌برند و مانند کلاس حضوری عمل می کنند و تنها تفاوت در برگزاری کلاس حضور به صورت فیزیکی در یک محل مشترک می باشد.
با توجه به اینکه در حال حاضر سدرو مدرکی برای درو صادره نمی کند، حضور و غیاب برای سدرو اهمیتی ندارد اما میتواند برای استاد به عنوان آیتمی در ارزیابی دوره شما مد نظر قرار گیرد.
برای حضور در کلاس‌های غیرحضوری سدرو شما به یک لپ‌تاپ، کامپیوتر یا موبایل و یک اینترنت با سرعت ارسال و دریافت حداقل یک مگابایت بر ثانیه نیاز دارید. وبکم و یک هدست برای ارتباط با مدرس و فعالیت در کلاس از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای حضور در دوره‌های آنلاین سدرو است. توصیه می کنیم به جای موبایل از لپ تاپ یا یک دسکتاپ استفاده کنید تا بهترین بازدهی را داشته باشید.

با ما در تماس باشید

پذیرای هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد شما بزرگواران هستیم